Uniworks
  • Volné pozice
  • HLEDÁME VÁS NA OBSLUHU CNC STROJŮ? - Český Krumlov s ubytováním IHNED

HLEDÁME VÁS NA OBSLUHU CNC STROJŮ? - Český Krumlov s ubytováním IHNED

Uniworks

Obsluha CNC
Hlavní pracovní poměr
Mzda: 35 000 - 45 000Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Strojírenská firma v Českém Krumlově posiluje své řady. Přidejte se do jejího týmu a užijte si obrábění na CNC obráběcích centrech. Kontaktujte nás, vhodné i pro absolventy a cizince se základní znalostí češtiny.

Nabízíme

  • Jistou a dlouhodobou práci v příjemné atmosféře
  • Nástupní měsíční hrubá mzda od 35.000 Kč do 45.000 Kč
  • Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA, stravenky
  • Zajištění ubytování
  • Odměny a příplatky za přesčasovou práci nad rámec Zákoníku práce
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Hlavní náplň práce

  • Obrábění dílů pro následnou montáž pohonných a řídících náprav do vysokozdvižných vozíků
  • Práce na moderních soustružnicko-frézovacích centrech (automatizace, robotizace, nové technologie)
  • Obsluha a seřízení CNC strojů (soustruhů a fréz)
  • Používání zdvihacích zařízení (pro ulehčení práce)
  • Práce s měřidly – posuvné měřítko a mikrometr (kontrola přesnosti hotových výrobků)
  • Dodržování bezpečnostních postupů a práce s CNC stroji

Požadujeme

  • Vyučení v technickém nebo strojírenském oboru – případně praxe na CNC obráběcích strojích
  • Znalost operačního systém SIEMENS - výhodou
  • Schopnost číst výkresy a technickou dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Ochota pracovat ve směnném režimu (3 směnném a nepřetržitém provozu) a učit se nové věci
  • Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme