Uniworks

KOMPLETACE ZBOŽÍ VE SKLADECH v okolí Prahy

Uniworks

Skladník
Hlavní pracovní poměr
Mzda: 26 000 - 34 000 Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka
Eva Čejková

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Hledáme do skladů v Praze a jejího okolí šikovné ruce na kompletování objednávek. Práce je ideální pro místní (bez ubytování). Práce vhodná i pro cizince se znalostí češtiny.

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • Práci vhodnou pro muže
  • Nástupní mzda od 138Kč/h čistého, po zapracování až 177Kč/h čistého
  • Jednosměnný provoz – 10hodin denně
  • Práce od pondělí do pátku s možností přesčasů (např. víkendy)

Hlavní náplň práce

  • Kompletování objednávek podle soupisky
  • Manipulace se zbožím (ruční, paleťák)
  • Balení zboží

Požadujeme

  • Spolehlivost, samostatnost
  • Svoje ubytování
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme