Uniworks

KUCHAŘ/KA 60 - 65 000 Kč ihned Lety Dobřichovice

Uniworks

kuchař/ka
TOP NABÍDKA
Mzda: 60 000 - 65 000 Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka
Eva Čejková

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Hledáme šikovnou kuchařku/e na hlavní pracovní poměr do příjemné restaurace převážně s českou kuchyní. Místo výkonu práce Lety Dobřichovice.

Nabízíme

  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Měsíční mzda 60 - 65 000Kč dle zkušeností
  • Pracovní doba - krátký/dlouhý týden
  • Práce v příjemném prostředí
  • Zaučení od kolegy
  • Spolupráce na tvoření nového jídelního lístku

Hlavní náplň práce

  • Příprava pokrmů (převážně čeká kuchyně - cca 150 jídel denně)
  • Příprava pracoviště a udržování pořádku
  • Dohled nad skladovým hospodářstvím a příprava podkladů
  • Komunikace se servisem ohledně rezervací a potřebných prodejů
  • Spolupráce při vytváření jídelního lístku

Požadujeme

  • Potravinářský průkaz
  • Vyučení v oboru kuchař/číšník značnou výhodou
  • Kuchařské dovednosti a dovednost chutně vařit podmínkou
  • Schopnost a ochota učit se novému
  • Odolnost vůči stresu
  • Týmovost - schopnost spolupráce
  • Organizační schopnosti

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Spolupracujeme