Uniworks

OBSLUHA CNC FRÉZKY Soběslav s ubytováním

Uniworks

Obsluha CNC frézy
Hlavní pracovní poměr
Michaela Zámečníková
Personální referentka
Eva Čejková

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Hledáme do zkušeného týmu, který je tou nejlepší zárukou pro dobrou stabilitu a další úspěšný rozvoj soběslavské společnosti, zručnou obsluhu obráběcího CNC stroje. Vhodné i pro absolventy, čeká Vás profesionální zaškolení, a i pro cizince se znalostí technické dokumentace a schopností se základně domluvit v českém jazyce. Chcete se rozvíjet a být u zrodu originálních strojů? Neváhejte, pošlete Váš životopis a my Vás rádi okamžitě zkontaktujeme pro bližší informace.

Nabízíme

  • Nástup IHNED
  • Prohlídku provozu před nástupem
  • Práci ve stabilní rodinné firmě a přátelském týmu
  • Zajištění ubytování zdarma
  • Profesionální zaškolení
  • 2směnný provoz (po-pá) - 7,5h
  • Možnost přesčasů

Hlavní náplň práce

  • Obsluha a seřízení CNC horizontální frézky (zakázková výroba)
  • Nastavení stroje (nástrojů), upnutí obrobků
  • Práce dle technické dokumentace
  • Měření a kontrola během i po procesu obrábění

Požadujeme

  • SOU nebo vyučení v oboru (technické vzdělání)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost řídícího systému Heidenhain
  • Orientace v upnutí a vyrovnání obrobků, v parametrech řezů, sestavení nástrojů, měření

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme