Uniworks

PŘEDÁK IHNED KAMENNÝ ÚJEZD

Uniworks

Předák, Mistr, Dělník ve výrobě
TOP NABÍDKA
Mzda: 35 000 - 38 000 Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Pro silnou a stabilní společnost hledáme silného a stabilního pracovníka na pozici Předáka. Umíte organizovat práci ostatních a sami se práce nebojíte? Buďte součástí firmy, která patří mezi největší dodavatele obalových materiálů nejenom v České republice.

Nabízíme

  • Práci ihned
  • Solidní firmu
  • Přátelské zázemí
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Po zaškolení finanční nárůst hodinové mzdy
  • Zajišťujeme ubytování v dojezdové vzdálenosti (10km)

Hlavní náplň práce

  • Práce od pondělí do pátku od 6:00 – 18:00, 1 x 4 týdny sobota
  • Práce ve výrobě a zodpovědnost za tým lidí a odvedenou práci

Požadujeme

  • Vyučení
  • ŘP B, případně papíry na VZV velkou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné (vedoucí) pozici ve výrobě výhodou

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme