Uniworks

SKLADOVÝ MANIPULANT Český Krumlov ihned

Uniworks

skladník; řidič VZV, pikér
TOP NABÍDKA
Mzda: 32 000 - 36 000 Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka
Eva Čejková

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Hledáme šikovné pracovníky do skladu na pozice řidiče VZV do Českého Krumlova od 26.000 čistého.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Zajišťujeme ubytování
  • Motivující nástupní měsíční mzda od 26.000 čistého
  • Bonusy a prémie
  • Částečně dotované závodní stravování
  • Práce od pondělí do pátku

Hlavní náplň práce

  • Manipulace se zbožím pomocí manipulační techniky a VZV
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Zásobování výroby potřebným materiálem
  • Pikování
  • Expedice zásilek

Požadujeme

  • Zkušenosti s řízením VZV (platné papíry značnou výhodou)
  • Ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme