Uniworks
  • Volné pozice
  • Umíte svařovat s CO2? STABILNÍ práce ihned pro Vás

Umíte svařovat s CO2? STABILNÍ práce ihned pro Vás

Uniworks

Svářeč
Hlavní pracovní poměr

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Chcete stabilní zaměstnání? Hledáme svářeče CO2 do naší spřátelené firmy. Nástup ihned.

Nabízíme

  • Nástup okamžitě
  • Zajištěné ubytování
  • Stabilní zaměstnání
  • Fixní mzda + výkonnostní prémie

Hlavní náplň práce

  • Svařování CO2 – dovařování svárů (co nezvládne robot)

Požadujeme

  • Ochotu pracovat ve 3směnném provoze
  • Základní kurz sváření CO2 (ZK 135) – může být i propadlý
  • Praxe ve svařování CO2

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme