Uniworks - personální společnost
...pomáháme lidem růst...
Úvodní strana » Hledám zaměstnance

Hledám zaměstnance

PRO ZÁKAZNÍKY

 Při své činnosti se opíráme o dlouholeté zkušenosti s poskytovanými službami a znalostí trhu práce. Naše postupy a služby pravidelně obohacujeme o nové myšlenky a závěry doporučované významnými odborníky v jednotlivých odvětvích. Tento přístup garantuje nejvyšší možnou úroveň nabízených služeb a maximální přínos pro zákazníka.

Našim zákazníkům nabízíme několik možností spolupráce, která reflektuje na jejich aktuální personální potřeby.

Vyberte si tu, jež je pro Vás ta pravá:

DOČASNÉ PŘIDĚLENÍ:

Zajistíme Vám pracovníky na jakékoliv pracovní pozice /jak na pomocné práce, odborné dělnické pozice, tak i do managementu/.

Tuto službu můžete využít, pokud potřebujete v krátkém čase navýšit počet pracovních sil (např. při otevření nového provozu, či druhé směny) nebo víte, že budete potřebovat pracovníka pouze na určitou dobu.

VÝHODY :

o   flexibilní a rychlé řešení jak při náboru pracovních sil (pružně reagujeme na potřeby a požadavky klienta týkající se odbornosti a praxe pracovníků, i jejich počtu), tak při ukončení zakázky (zákazníkovi odpadají problémy s výpovědními lhůtami, odstupným, apod.)

o   snížení nákladů: zákazníkovi odpadají náklady na hrazení dovolených a nemocenské. Veškeré výdaje spojené s touto službou lze zahrnou do výrobních nákladů

o   našim pracovníkům zajišťujeme ubytování v místě působiště našeho zákazníka

o   rychlá výměna pracovníků, v případě, že s nimi není zákazník spokojen

 

 

DOČASNÉ PŘIDĚLENÍ, VYZKOUŠENÍ A PŘEVZETÍ PRACOVNÍKA ZÁKAZNÍKEM:

Nabízíme Vám možnost „vyzkoušení" si pracovníka formou dočasného přidělení s možností převzít jej do pracovního poměru po určené době.

VÝHODY:

o   odpadají náklady spojené s vyhledáváním, inzercí a výběrem uchazeče včetně administrace materiálů uchazečů a vynakládáním času na zpětnou vazbu nevybraným kandidátům

o   možnost „prodloužení" zkušební doby pracovníka s minimalizací nákladů v tomto období

o   přijmutí pracovníka, který zná pracovní prostředí zaměstnavatele, je výborně srozuměn s pracovními podmínkami a je motivován k dobrým pracovním výkonům

 

 

VYHLEDÁVÁNÍ UCHAZEČŮ NA PRACOVNÍ POZICE:

Vyhledáme Vám kvalitní uchazeče s odpovídající odborností a praxí.

VÝHODY:

o    podstatné snížení nákladů spojených s vyhledáváním a výběrem uchazečů a úspora času

o    možnost výběru z většího spektra uchazečů

o    plošnější inzerce s využitím větší nabídky různých personálních serverů

o    garanční doba na vybrané uchazeče

o    dle přání a požadavků zákazníků se postaráme jak o vedení celého výběrového řízení, tak můžeme poskytnout pouze shromáždění materiálů uchazečů a jejich předvýběr.  Finální kandidáty si vyberete sami.

 

Firma UNIWORKS CB s.r.o. je také obchodní společnost a je držitelem živnostých oprávnění na práce v technických oborech (např. práce ve strojírenství, elektrotechniky nebo dřevařském průmyslu). Z toho důvodu nabízíme i vykonání prací na tzv. Smlouvu o dílo, která je v některých případech pro zákazníka vhodnější, než přidělení zaměstnanců.

Novinky a aktuality

21/12/2016
ZMĚNA SÍDLA!!!

POZOR od 1.1.2017 sídlíme na nové adrese:
ŽIŽKOVA 1839/24, České Budějovice 

01/08/2016
ZELENÁ LINKA

Zavedli jsme pro vás bezplatnou telefonní linku 800 330 330.

Úvod  |  Kdo jsme  |  Nabídka pracovních pozic  |  Zpracování osobních údajů  |  Reference  |  Kontakty  |  Partneři  |  Mapa webu
(c) 2019 Copyright Uniworks CB s.r.o., Všechna práva vyhrazena.