Zveřejněno před 5 hodinami

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníElektrotechnika a energetika, Strojírenství
Benefity13. plat, odměny
Bonusypříspěvek na stravování, nákup výrobků za zaměstnanecké ceny

Popis pracovní pozice

Hlavní náplní práce bude:

  • zajištění technické a technologické způsobilost strojů a zařízení.
  • samostatné vyhodnocení technických problémů
  • provádění oprav, preventivní kontrola strojů
  • práce na 2 – 3 směny

Nabízíme:

  • výhodné platové ohodnocení: 24 – 30 000,- Kč
  • finanční benefity: prémie, 13. plat v plné výši, mimořádné odměny
  • příspěvek na stravování
  • nákup výrobků za zaměstnanecké ceny
  • zázemí stabilní prosperující společnosti

Požadujeme:

  • vyhláška č. 50
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • znalosti automatizace Simatic S 7 významnou výhodou
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Napište nám na prace@uniworks.cz, zavolejte na tel. 800 330 330, nebo 420 387 313 520!

Reagujte rychle, ozvěte se!