Zveřejněno před 6 dny

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníStrojírenství, Technika a vývoj
Bonusy13. a 14. plat
Dovolená25 dní

Popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, prestižní zahraniční společnost sídlící v Českých Budějovicích, hledáme vhodného uchazeče, který hledá příležitost seberealizace jak odborné, tak kariérní a rád pracuje v přátelském kolektivu.

Nabízíme:

  • výhodné platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • pět týdnů dovolené, další zaměstnanecké bonusy
  • možnost dalšího odborného i osobního růstu
  • práci v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • zázemí zavedené prestižní společnosti s 25 letou tradicí

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce programu AutoCAD
  • praxi na obdobné pozici (pro 3D modelování využíváme např. programy Inventor, MicroStation, PDMS, E3D, Plant 3D, Revit aj.)
  • samostatnost a precizní přístup k práci

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Napište nám na prace@uniworks.cz, zavolejte na tel. 800 330 330, nebo 420 387 313 520!

Reagujte rychle, ozvěte se!