Zveřejněno před 2 hodinami

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníStrojírenství
Příspěvkyna dopravu, popř. ubytování, na závodní stravování
Bonusymimořádné odměny
Benefitypříspěvek na penzijní připojištění
Dovolená25 dní

Popis pracovní pozice

Hlavní náplní práce bude:

  • provozní kontrola a údržba strojů a zařízení
  • opravy a mechanické práce
  • komunikace s dodavateli zboží a služeb spojených s odd. údržby
  • práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení: 20 – 25 000,-Kč
  • příspěvek na dopravu nebo ubytování, závodní stravování
  • finanční benefity – mimořádné odměny
  • další benefity (penzijní připojištění, týden dovolené navíc)
  • možnost dalšího odborného růstu

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • manuální zručnost
  • schopnost učit se nové věci
  • spolehlivost, pečlivost

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Napište nám na prace@uniworks.cz, zavolejte na tel. 800 330 330, nebo 420 387 313 520!277

Reagujte rychle, ozvěte se!