Uniworks
  • Volné pozice
  • NEBOJÍTE SE VÝŠEK? Práce pro Vás, ihned České Budějovice

NEBOJÍTE SE VÝŠEK? Práce pro Vás, ihned České Budějovice

Uniworks

Stavař
Hlavní pracovní poměr
Michaela Zámečníková
Personální referentka

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Nemusíte mít žádné zkušenosti, práce vhodná i pro absolventy, cizince se základní češtinou. Náš klient v Českých Budějovicích potřebuje posílit tým o šikovné a pracovité ruce. Čeká Vás práce ve výškách v pohodovém a stabilním týmu (čekaly by Vás převážně rodinné zástavby – střechy, terasy, bazény apod. po jižních Čechách, vždy s návratem do Českých Budějovic) a v zimě budete tvořit v dílně z plastu různé výrobky dle požadavků klienta. Neváhejte, v případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte.

Nabízíme

  • Nástup IHNED
  • Práce pro absolventy i cizince se základní češtinou
  • Celoroční práce
  • Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu
  • Profesionální zaškolení
  • Stravenkový paušál
  • Fixní mzda + bonusy + 2xročně prémie
  • 20dní dovolené
  • Pracovní doba od pondělí do pátku (převážně 7:00 – 15:30)
  • Pracovní oděv a pomůcky
  • Smlouva na HPP

Hlavní náplň práce

  • Práce ve výškách – práce na plochých střechách (instalace polystyrenu, fólií, geotextilií)
  • Klempířská práce
  • V zimě dělnická práce – výroba z plastových desek

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny B značnou výhodu
  • Zodpovědnost, spolehlivost, zručnost
  • Zkušenost na stavbách výhodou

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem byl přes nich na brigádě. Jsou velice zodpovědní, výplata byla včas

Václav Žižka

Spolupracujeme