Uniworks

Agenturní zaměstnávání

Zajišťujeme odborné i pomocné pracovníky pro všechna odvětví průmyslu, obchodu a služeb. Naši zákazníci využívají agenturní zaměstnávání nejen při přechodném zvýšení objemu zakázek, ale jako stabilní součást své personální politiky. Po celou dobu trvání smlouvy se o spolupráci a komunikaci starají naši koordinátoři.

Je to výhodné

  • Zajistíme potřebné počty, respektujeme požadavky našich zákazníků na vzdělání, odbornost a praxi pracovníků.
  • V případě nespokojenosti se zaměstnancem jej vyměníme.
  • Délku dočasného přidělení lze smluvně dohodnout, počty pracovníků upravíme podle potřeb.
  • Umíme zajišťovat i dopravu a ubytování pracovníků.
  • Umíme zajišťovat i speciální lékařské prohlídky (např. sluch, plicní vyšetření).
  • Zbavíme Vás administrativního zatížení spojeného s přijímáním a propouštěním pracovníků, s časově náročnými nábory a výběrovými řízeními a s vedením dokumentace v průběhu pracovního vztahu.

Kde pracovníky nabíráme?

Inzerujeme na všech důležitých pracovních portálech v ČR a přes naše náboráře vyhledáváme pracovníky i v cizině, aktuálně zejména na Slovensku a na Ukrajině. Pracovníky z Ukrajiny (nonEU) zajišťujeme na 3měsíční, tzv. Schnegenská víza, nebo s využitím náborů v režimu Ukrajina (pracovník v tomto případě nastupuje přímo do Vašeho kmenového stavu).

Máme i další možnosti a zdroje, poptejte nás.

Jaké profese?

Operátory do výroby, skladů, obsluhy strojů a robotizovaných pracovišť, pracovníky do služeb, odborné pracovníky, do zdravotnictví, programátory... Sdělte nám, jaké pracovníky potřebujete a my se vynasnažíme je pro Vás najít.

Víte co je služba Try&Hire?

Využijte službu Try&Hire - vyzkoušejte pracovníka a pak si jej případně převezměte do kmenového stavu. Například Vám na 3 měsíce pracovníka dočasně přidělíme a v případě Vaší spokojenosti Vám jej pak převedeme do kmenového stavu. Lze ale kombinovat i jinak, poptejte nás!

Stáhněte si...

A navíc...

Nabízíme brigádníky a brigády, nebo přímý recruitment.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnavatelé

Spolupracujeme s Uniworks již roky, žádné problémy nebyly. Když jsme potřebovali něco vyřešit, vše proběhlo hladce a rychle. Doporučujeme tuto firmu.

Petr Čech

Spolupracujeme