Uniworks

Brigády a brigádníci

Chcete levně a efektivně řešit brigádníky ve Vaší společnosti?

Nabízíme Vám mandátní zprostředkování / payroll outsourcing. Můžete efektivně využívat brigádníky a flexibilní pracovníky, využít dohodu o provedení práce, snížíte si náklady na nábor, vedení celé agendy, administraci mezd, nebudete zbytečně zatěžovat své personalisty a mzdové oddělení.

Jak na to?

Brigádníci budou přímo Vašimi zaměstnanci, ale my je oslovíme, vyhledáme, sepíšeme s nimi smlouvy a budeme jim počítat a vyplácet mzdy. To vše na základě mandátní smlouvy.

Proč je to výhodné?

Díky přímému pracovnímu poměru brigádníka u Vaší společnosti můžeme využít dohodu o provedení práce (DPP), která je pro brigády a krátkodobé výpomoci ideální. Agentura práce DPP uzavřít nemůže. Z DPP s hrubou mzdou do 10.000,- Kč / měsíc se neodvádí zdravotní a sociální pojištění a díky tomu získáváte přímou úsporu 34% bez jakéhokoli administrativního zatížení Vaší společnosti.

Jasné výhody pro Vás

  • Najdeme Vám brigádníky.
  • Administrujeme celý proces od uzavření pracovní smlouvy po vyplácení mezd.
  • Ručíme za výpočet mezd.
  • Pravidelně reportujeme, předáváme dokumenty.
  • Vy šetříte 34% při využití DPP a další náklady a čas personálního a mzdového odd.

Nábor zaměstnanců

Oslovíme a vybereme vhodné brigádníky a podle objednávek řídíme jejich docházku na pracoviště. O nábor se tedy nemusíte starat.

Pracovní smlouvy, administrativa pracovního poměru, vyplácení mezd

Na základě mandátní smlouvy uzavřeme s brigádníky DPP a přebíráme Vaše povinnosti jako zaměstnavatele. Provádíme personální agendu, výpočet a výplatu mezd a další související činnosti. Smluvně ručíme za správnost výpočtů mezd a v případě chyb neseme veškerou odpovědnost. Průběžně Vám předáváme uzavřené smlouvy a přehledy o odpracovaných hodinách, vyplacených mzdách a odvedené dani.

Náklady?

Náklady na brigádníky jsou velmi transparentní a jsou určeny především hodinovou mzdou a naší odměnou za každou zpracovanou hodinu.

Vyžádejte si ještě dnes cenovou kalkulaci!

Stáhněte si...

A navíc...

Nabízíme také agenturní zaměstnávání, nebo přímý recruitment.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnavatelé

Spolupracujeme s Uniworks již roky, žádné problémy nebyly. Když jsme potřebovali něco vyřešit, vše proběhlo hladce a rychle. Doporučujeme tuto firmu.

Petr Čech

Spolupracujeme