Zveřejněno před 5 dny

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníElektrotechnika a energetika, Řemesla
Benefitypříspěvek na dovolenou a Vánoce
Příplatkyza práci o svátcích, přesčasy
Ubytovánízajištěné a hrazené

Popis pracovní pozice

Hlavní náplní práce bude:

  • provádění kontrol, oprav a údržby elektroinstalace
  • čtení z technických výkresů (schéma zapojení)
  • provádění nové instalace, přestavby a optimalizace technických zařízení
  • pokládání síťových kabelů
  • zapojení zásuvek, vypínačů

Nabízíme:

  • německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení až 13€/hodinu hrubého
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příplatky za práci o svátcích
  • příplatky za přesčasy
  • dle potřeby možnost příplatků na cestovné
  • zajištěné a placené ubytování
  • k dispozici česky mluvící kontaktní osoba

Požadujeme:

  • výuční list v oboru nebo podobné vzdělání popř. pracovní zkušenosti v oboru nebo osvědčení o dosaženém vzdělání
  • minimálně 1 rok praxe
  • schopnost komunikace v německém jazyce velkou výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • samostatnost

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Napište nám na prace@uniworks.cz, zavolejte na tel. 800 330 330, nebo 420 387 313 520!

Reagujte rychle, ozvěte se!