Zveřejněno před 6 dny

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníŘemesla
Příspěvekna dovolenou a Vánoce
Příplatkyza přesčasy, za svátky
Ubytovánízajištěné a placené
Další bonusypracovní oblečení

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • pokládka podlahového topení
  •  umístění vodovodní a kanalizační přípojky
  •  instalace topných systémů nebo sanitárních zařízení
  •  činnosti související s odbornými pracemi v oblasti montáže a opravy vody, topení, popř. plynu

Nabízíme:

  • německou smlouvu na dobu neurčitou
  • mzda od 9€- 13€/hod hrubého (odvíjí se od dosaženého vzdělání, kvalifikace a získané praxe)
  •  nadtarifní finanční ohodnocení
  •  postupné navýšení mzdy
  •  příspěvek na dovolenou a Vánoce
  •  příplatky za práci o svátcích
  •  příplatky za přesčasy
  •  pracovní oblečení
  •  zajištěné a placené ubytování, popř. podle potřeby příplatek na cestovné
  • k dispozici česky mluvící kontaktní osoba

Požadujeme:

  • úspěšně ukončené vzdělání v oboru nebo podobné vzdělání popř. pracovní zkušenosti v oboru nebo certifikát o dosaženém vzdělání
  • minimálně 1 rok praxe
  •  manuální zručnost
  •  schopnost samostatné práce
  •  schopnost čtení z technických výkresů
  •  schopnost komunikace v německém jazyce velkou výhodou

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Napište nám na prace@uniworks.cz, zavolejte na tel. 800 330 330, nebo 420 387 313 520!

Reagujte rychle, ozvěte se!